بلز دو اکتاو چیست

بلز دو اکتاو چیست، از گالری شهر ساز، برای خریدی هدفمند و مناسب می توانید از مشاوره تخصصی همکاران ما استفاده کنید و با یک تماس تمام اطلاعات لازم درباره انواع سازها از جمله ساز بلز را در اختیار داشته باشید.

تماس با مشاورین گالری موسیقی شهر ساز: 09126940145

بلز یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین محصولات آموزش موسیقی کودک ارف بوده اند. بلز 2 اکتاو وسعت صدایی دارد …

اکتاو چیست؟

در تئوری موسیقی، اکتاو یا هنگام  که گاه به‌اختصار به صورت 8ve و P8 نیز نوشته می‌شود، فاصله بین دو نت همنام متوالی است. هر ساز دارای دامنه خاصی از لحاظ تکرار این نت‌ها است، و دامنه سازها را اغلب با شمارش مجموع این هشت نت -که برابر با یک اکتاو می‌باشد می‌سنجند. بدیهی‌ست که سازهای مختلف دارای تعداد اکتاوهای مختلف می‌باشند.

اگر بسامد دو نت متوالی که با هم یک اکتاو فاصله دارند اندازه‌گیری شود، بسامد یکی دوبرابر دیگری خواهد بود (نسبت 2:1). به عبارت دیگر، نت‌هایی که با فاصلهٔ اکتاو از هم قرار می‌گیرند، تشکیل یک تصاعد هندسی را می‌دهند؛ مثلاً نت «لا» در اکتاو چهارم یک پیانو (A4) بسامدی برابر با 440 هرتز دارد و نت لای بعدی (A5) بسامدش 880 هرتز است.

بلز 2 اکتاو

بلز یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین محصولات آموزش موسیقی کودک ارف بوده اند. بلز 2 اکتاو وسعت صدایی دارد که از نت C تا C گسترده شده است. رنگ هر تیغه معرف یک نت است و همچنین علامت اختصاری هر نت بروی هر تیغه درج گردیده است. این بلز دارای 19 تیغه می باشد که 4 تیغه ی آن در گام های دیگر قابل تعویض است.
عرض تیغه ها 5/2 cm و از جنس آلومینیوم و بدنه آن از جنس پلاستیک است و دارای دو #F و دو Bb و یک جفت مضراب می باشد و با یك کیف محکم پلاستیکی ارائه می شود. این ساز با داشتن وزن مناسب (1052 گرم) و هاردکیس قابلیت جابجایی آسان را برای کودکان فراهم می سازد.

خرید اینترنتی بلز 2 اکتاو

در این سال ها موسیقی کودک ( ارف ) به همت اساتید صاحب نام در جایگاه مناسی قرار گرفته است . ساز بلز از جمله سازهای ضروری این موسیقی محسوب می شود ساز بلز دو اکتاو به دلیل دارا بودن نت های بیشتر بر روی صفحه اجرایی خود مورد استفاده بیشتری در موسیقی ارف دارد. رها یکی از برندهای معتبر لوازم موسیقی کودکان می باشد. بلز رها در اندازه و بسته بندی های متنوع تولید و عرضه شده است.

بلز رها دو اکتاو

ساز بلز یکی از ابزارهای موسیقی است که بیشتر برای کودکان مورد استفاده قرار می گیرد. اولین تجربه ها در هر زمینه ای می توانند بهترین و شیرین ترین شان نیز باشند. زمانی که می خواهیم نواختن یک ساز موسیقی را به کودک خودمان یاد بدهیم باید موارد متعددی را مدنظر داشته باشیم.
انتخاب یک ابزار مناسب که با شرایط سنی و استعدادهایش جور باشد یکی از همین موارد است. ساز بلز جزو بهترین گزینه های موجود برای آموزش موسیقی به کودکان است و اگر به درستی نواخته شود می تواند صدای بسیار دلنشین و البته باورنکردنی تولید کند.

هدف از یادگیری بلز برای کودکان آشنایی بیشتر با لوازم موسیقی و آلات موسیقی و آشنایی با صداها و نت های موسیقی میباشد. با استفاده از این محصول کودک با مفاهیمی چون ریتم، نت خوانی و … آشنا خواهند شد.

محصولات مشابه:

سازدهنی کروماتیک هوهنر مدل discovery

سازدهنی کروماتیک ایستاپ مدل FORERUNNER