فروشگاه دف در کرج   فروشگاه اینترنتی شهرساز بهترین مارک های اصل دف پوستی، حبیبی و … از مبتدی-حرفه ای را با بهترین قیمت و کیفیت ممکن جهت خرید شما هنرآموزان عزیز گلچین کرده است تا بیش از پیش از موسیقی لذت ببرید. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان فروش این مجموعه در تماس باشید.

فروشگاه دف کرج

شهرساز مفتخر است که جهت افزایش رضایت مندی مشتریان و نوازندگان گرامی امکان خرید آنلاین دف را برای شما فراهم کرده است. در فروشگاه آنلاین  شهرساز انواع آلات موسیقی از جمله ساز دف ساخته شده در کارگاه های سنتی بهترین اساتید ایران با قیمت های بسیار مناسب و در سراسر کشور ارائه شده است.

قیمت دف

قیمت دف به فاکتورهای مختلفی از جمله برند سازنده، نوع پوست (طبیعی ، مصنوعی ، طلقی) و جنس کلاف بستگی دارد. دف پوست طبیعی دارای قیمت بالاتری نسبت به دف پوست مصنوعی و طلقی می باشد. و هر چه تقارن و کیفیت کمانه دف بالاتر باشد، قیمت دف نیز بالاتر می رود.

فروش دف در کرج

دف یکی از سازهای کهن و کوبه ای ایران می باشد که از حلقه هایی از جنس چوب ساخته شده است که روکش نازکی که از پوست حیوانات و یا پوست مصنوعی بر روی آن کشیده می شود. دف جز سازهای ضربه ای ایرانی بوده که شباهت زیادی به دایره دارد که اقلب با آن اشتباه گرفته می شود اما صدای دف نسبت به دایره بم تر بوده از اندازه بزرگتری برخوردار است. دف ها در دو نوع عرضه میشوند ، یکی با پوست طبیعی و دیگری با پوست مصنوعی است. پوست مصنوعی نسبت به پوست‌های طبیعی از برخی جهات ترجیح دارد که از جمله آن می‌توان به ، داشتن کوک ثابت ، یک دستی ضخامت سطح پوست دف ، یکسان بودن کشش و یک دستی مواد سازنده در کل پوست ، عدم جذب رطوبت و عدم تغییر حالت بر اثر آن ، تاب برنداشتن کمانه به دلیل کشش یک سان پوست ، صدای استاندارد شده همانند دیگر سازهای ارکستر ، تجزیه نشدن توسط باکتری‌ها و میکروب‌ها ، نداشتن بوی نا مطبوع و عدم ایجاد بیماری و حساسیت اشاره کرد.