خرید اینترنتی پیانو یاماها

ساز پیانو و در کل نواختن سازهای موسیقی نیازمند تمرین و تکرار زیادی ست و چه بسا ساز پیانو بیشتر از سایر سازها نیاز به تمرین دارد، پیانو در سراسر دنیا از شهرت بسیار زیادی برخوردار هستند با این حال پیانو از سازهایی ست که نواختن آن بسیار سخت است.  این ساز از برخورد چکش‌هایی با سیم‌های فلزی که در داخل جعبه چوبی قرار دارند، صدای گوش‌نواز و دل‌نشینی تولید می‌کند. این چکش‌ها با حرکت انگشتان دست نوازنده بر روی کلیدها حرکت و در نهایت صدایی زیبا تولید می‌کنند. ساز پیانو یکی از قدیمی‌ترین و بااصالت‌ترین سازهای جهان است که اولین بار در قرن هجدهم در ایتالیا ساخته شد. نحوه‌ی نواختن این ساز قدیمی با انگشتان دو دست است. برای این کار نوازنده باید پشت ساز پیانو بنشیند و با ضربه نوک انگشتان بر روی کلیدها صدای ساز را دربیاورد. ساز پیانو در میان تمامی سازها بسیار برجسته و خاص است، این ساز می‌تواند هم‌زمان صدای ده نت را به صدا درآورد و زیباترین موسیقی‌های احساسی و رمانتیک را تولید کند. تک‌نوازی ساز پیانو یکی از قشنگ‌ترین و خوش‌صداترین اجراهای موسیقی است که هر ساله در سراسر دنیا برگزار می‌شود.

 

مدل های مختلف پیانو :

  • پیانوی دیواری (upright)

  • پیانو الکتریک

  • پیانوی گرند (Grand Piano)

پیانوی گرند با نام پیانو رویال در ایران شناخته می شود.

پیانو دیواری نسبت به پیانوهای دیگر کوچک‌تر است و آن را به دیوار تکیه می‌دهند. این نوع از پیانو برای فضاهای کوچک بسیار مناسب است. پیانوی گرند سازی بزرگ است و طولی حدود دو متر دارد. بر روی سطح افقی این نوع پیانو در بزرگی وجود دارد که برای بهتر شنیده شدن صدای موسیقی آن را در حالت نیمه‌باز قرار می‌دهند. پیانوی گرند برای سالن‌های بزرگ و کنسرت‌ها استفاده می‌شود.

پیانو ها دارای اتصالات مختلف هستند. هر یک از آن‌ها دارای پورت‌های وردی و خروجی USB، صدای AUX , خروجی MIDI و هدفون هستند و می‌توان آن‌ها را به برخی از گجت‌ها متصل کرد. پیانوها دارای بلندگو هستند و می‌توان با نواختن آن‌ها در یک مهمانی لحظات شاد و مفرحی را ایجاد کرد. برای نواختن ساز پیانو علاوه‌بر تکرار، تمرین و پشتکار زیاد به پیانوی مرغوب و حرفه‌ای نیاز است. پیانو سازی گران‌قیمت و بسیار باارزش است از این روز برای خرید و سفارش آن باید بسیار دقت کرد. برندهای بسیاری در سراسر دنیا پیانو تولید می‌کنند. برای ساخت کلاویه‌های برخی از پیانوهای دیجیتال از عاج مصنوعی استفاده می‌شود، چگونگی طراحی و کیفیت کلاویه‌ها ساز پیانو بسیار مهم است و بهتر است هنگام خرید به آن‌ها توجه شود. برای خرید آنلاین پیانو می‌توان به فروشگاه اینترنتی شهرساز مراجعه کرد. این فروشگاه مجموعه‌ای از بهترین و باکیفیت‌ترین سازهای کلاسیک و اصیل مانند پیانو را گردآوری کرده است. به کمک شهرساز تنها با چند کلیک ساده می‌توان ساز خود را بدون هر گونه اتلاف وقت درب منزل تحویل گرفت.